تبلیغات
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم - نظر آیات عظام درباره میزان فطریه
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 فروردین 1389
آیات عظام نوری همدانی، مكارم شیرازی، صافی گلپایگانی، علوی گرگانی و سبحانی نظر خود را درباره مبلغ، نوع و میزان فطریه و كفاره در آستانه عید سعید فطر اعلام كردند.
به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، دفتر آیت‌الله ‌العظمی 'نوری همدانی' میزان فطریه امسال را سه كیلو گندم معادل یك هزار و 500 تومان و میزان كفاره را نیز در موارد عمد روزی 700 تومان و در موارد غیرعمد روزی 400 تا 450 تومان اعلام كرد.
آیت‌الله العظمی 'مكارم شیرازی' نیز میزان فطریه را براساس گندم برای هر نفر یك هزار و 500 تومان اعلام كرده است. این مرجع تقلید میزان فطریه را برای آن دسته از خانواده‌ها و افرادی كه می‌خواهند فطریه خود را بر اساس برنج پرداخت كنند را برای هر نفر پنج هزار تومان دانست.
همچنین دفتر آیت الله العظمی 'صافی گلپایگانی' مبلغ فطریه را یك هزار و 500 تومان برای هر نفر و میزان كفاره نیز در صورتی كه روزه عذری باشد، روزی 500 تومان اعلام كرد.
دفتر آیت‌الله ‌العظمی 'علوی گرگانی' زكات فطره هر نفر بر اساس قوت غالب گندم را مبلغ 2 هزار تومان و براساس قوت غالب برنج شش هزار تومان و میزان كفاره روزه براساس گندم روزی 600 تومان و براساس برنج 2 هزار تومان اعلام كرد.
آیت‌الله العظمی 'سبحانی' نیز مبلغ زكات فطره را یك هزار و 500 تومان و براساس قوت غالب برنج پنج هزار و 500 تومان اعلام كرد.
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 266183طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: فطریه، آیت‌الله العظمی 'سبحانی، زكات فطره،
ارسال توسط حسین باقری
آخرین مطالب
تبلیغات
امکانات جانبی
لینک باکس
کد لینک باکس را در قالب وبلاگ خود قرار دهید و لینک خود را ارسال کنید سپس در بخش نظرات به من خبر دهید تا لینک شما را در لینک باکس قرار دهم لینک های جدید در بالای لینک باکس قرار میگیرد در ضمن کد لینک باکس در چندین وبلاگ قرار گرفته و بازدید کنندگان زیادی را به سمت وبلاگ شما سرازیر میکند
تبلیغات
صفحات جانبی
آرشیو
تبلیغات
لوگوی دوستان
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
روی بنر کلیک کنید تا شما را به سایت وارد کند سپس وارد بخش ثبت نام شوید در این جا ممکن است یک مشکل داشته باشید و ان شماره حساب است شما یک شماره اشتباه وارد میکنید تا ثبت نام تان کامل شود بعد کار خود را با شرکت شروع کرده و اقدام به تبلیغ در وبلاگ خود میکنید با کلیک بر روی بنر ها و تبلیغات متنی(مثل تبلیغات من) شما درامد خوبی بدست می اورید زمانی که درامد شما به حد نصاب رسید یک کارت بانکی سپهر صادرات یا سیبا بانک ملی باز میکنید درامد شما به این حساب ریخته میشود پیوست من بیشتر از یک ساله که با این سیستم کار کردم و از کارش راضیم پیشنهاد میکنم سریعتر عضو شوید و تبلیغات در وبلاگتان را شروع کنید حد اقل این ماجرا این است که ثبت نام رایگانی دارد و اگر نخواستید میتوانید تبلیغات را از وبلاگتان بردارید پس در عمل ضرر نکرده اید
پیوند های روزانه