تبلیغات
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم - رژیم صهیونیستی: تحریم ایران بی‌فایده است
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 27 بهمن 1388

رئیس كمیسیون خارجی و امنیت در كنست (پارلمان) اسرائیل با اذعان به اینكه تحریم ایران برای مقابله با برنامه هسته‌ای این كشور بی‌فایده است، گفت كه اسرائیل نمی‌خواهد در خط مقدم اقدامات علیه ایران باشد.

به گزارش فارس، "زاحی هنگبی " رئیس كمیسیون خارجی و امنیت كنست رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با رادیو رژیم صهیونیستی مدعی شد كه رویكرد جهانی به سوی افزایش تحریم‌ها علیه ایران به پیش می‌رود.

وی در عین حال به این نكته اذعان كرد كه تحریم‌ها و افزایش آن برای مقابله با برنامه هسته‌ای ایران فایده‌ای ندارد و باید به مرحله پس از آن اندیشید.

هنگبی از تنها ماندن رژیم صهیونیستی در مقابل ایران ابراز نگرانی كرد و گفت كه اسرائیل نمی‌‌خواهد كه برای اتخاذ تصمیم‌هایی علیه ایران در خط مقدم باشد.

رژیم صهیونیستی همسو با برخی كشورهای غربی راهكار تحریم‌ها را بهترین گزینه برای مقابله با پیشرفت هسته‌ای در ایران می‌دانند.

رژیم صهیونیستی با دارا بودن بیش از 200كلاهك هسته‌ای، به معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای نپیوسته است.
طبقه بندی: سیاسی، 
ارسال توسط حسین باقری
آخرین مطالب
تبلیغات
امکانات جانبی
لینک باکس
کد لینک باکس را در قالب وبلاگ خود قرار دهید و لینک خود را ارسال کنید سپس در بخش نظرات به من خبر دهید تا لینک شما را در لینک باکس قرار دهم لینک های جدید در بالای لینک باکس قرار میگیرد در ضمن کد لینک باکس در چندین وبلاگ قرار گرفته و بازدید کنندگان زیادی را به سمت وبلاگ شما سرازیر میکند
تبلیغات
صفحات جانبی
آرشیو
تبلیغات
لوگوی دوستان
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
روی بنر کلیک کنید تا شما را به سایت وارد کند سپس وارد بخش ثبت نام شوید در این جا ممکن است یک مشکل داشته باشید و ان شماره حساب است شما یک شماره اشتباه وارد میکنید تا ثبت نام تان کامل شود بعد کار خود را با شرکت شروع کرده و اقدام به تبلیغ در وبلاگ خود میکنید با کلیک بر روی بنر ها و تبلیغات متنی(مثل تبلیغات من) شما درامد خوبی بدست می اورید زمانی که درامد شما به حد نصاب رسید یک کارت بانکی سپهر صادرات یا سیبا بانک ملی باز میکنید درامد شما به این حساب ریخته میشود پیوست من بیشتر از یک ساله که با این سیستم کار کردم و از کارش راضیم پیشنهاد میکنم سریعتر عضو شوید و تبلیغات در وبلاگتان را شروع کنید حد اقل این ماجرا این است که ثبت نام رایگانی دارد و اگر نخواستید میتوانید تبلیغات را از وبلاگتان بردارید پس در عمل ضرر نکرده اید
پیوند های روزانه