تبلیغات
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم - تنفس مصنوعی به سران از نفس افتاده فتنه (خبر ویژه)
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 22 فروردین 1389

تنفس مصنوعی به سران از نفس افتاده فتنه (خبر ویژه)

شماری از اعضای سازمان مجاهدین (انقلاب) با میرحسین موسوی ملاقات كردند. این گروه كه در میان آنها چند تن از نمایندگان مجلس ششم (وابسته به سازمان) هم حضور داشتند، مشخصا درباره به هم ریختگی شدید روحیه عناصر تندرو و ریزش شدید نیروها در چند ماه اخیر با موسوی بحث كرده اند.
اعضای سازمان به موسوی گفته اند حاكمیت، فضا را به نحوی مهندسی كرده كه انگار همه چیز تمام شده و شما باید مانع از این مسئله بشوید. تندروها همچنین از موسوی خواسته اند با اظهارنظرها و صدور بیانیه گاه به گاه چنین القا كند كه فتنه پس از انتخابات نمرده است. برخی از حاضران در این ملاقات، برای تشجیع موسوی و در مخالفت با عقب نشینی وی گفته اند، باور نمی كردیم شما به این نحو در مقابل نظام به میدان بیایید و مقاومت كنید. رفتار شما شجاعانه و تحسین برانگیز است. (این همان سیاست تبلیغاتی است كه جبهه استكبار برای تشجیع سران فتنه به تندروی در پیش گرفته بودند).
موسوی هم در این ملاقات پس از جوگیرشدن، ادعا كرده اصلی ترین عامل تثبیت و حفظ نظام از بین رفته است. موسوی اگرچه گفته «مجبوریم بایستیم» اما اذعان نموده كه «حاكمیت تظاهرات خیابانی را جمع كرده هرچند كه مشكلات عمیق تر از این حرف هاست و با جمع شدن تظاهرات، مسئله حل نشده است.»
این اظهارات در حالی است كه سیری در رسانه های معركه گردان در فتنه سبز، به بن بست ضدانقلاب در این زمینه اذعان می كنند. سایت بالاترین در این باره از قول یكی از عناصر ضدانقلاب نوشت: در دید و بازدیدهای نوروز یك سئوال آزاردهنده و تلخ بین همه ما وجود داشت «یعنی همه چی تموم شد؟» یا «دیگه كاری نمی شه كرد» و جواب این سؤال ها این بود كه «ما كه از اول گفتیم» و «از اولش هم معلوم بود». اما این پرسش و پاسخ ها ما را به اهمیت رفتاری رهنمون می شود كه علی شكوری راد تحت عنوان «سبزها به هم علامت بدهند» و بعد از آن مسعود بهنود با عنوان «علامتی به هم بدهیم كه سبزیم» بدان پرداختند. بخش عظیمی از ما به سكوت رفته ایم. راهكار عملی قطعا تجمعات خیابانی نیست، كه هزینه های چنین كاری با فایده اش همخوانی ندارد و شاید باعث ارعاب بیشتر شود. باید راههای كم هزینه تر را سنجید. مانند كنسرت هایی در خارج كشور با نماد سبز و سرود. ما می توانیم سرود گوش بدهیم و صدای آن را بلند كنیم تا به هم علامت داده باشیم(!)
سایت ضدانقلابی اخبار روز هم كه پس از چند ماه فعالیت پرحجم، ایام ركود را می گذراند در تحلیل مشابهی نوشت: اگر قرار بود سكوت كنیم چرا بعد از انتخابات سروصدا راه انداختیم تا یك عده دستگیر شوند. انصاف هم خوب چیزی است. دستگیر شده ها فكر نمی كردند ما جا می زنیم. مثیبت ]مصیبت[ گریبانگیرمان شده است.

http://www.kayhannews.ir/890122/2.htm#other204 


طبقه بندی: سیاسی،  اخبار، 
ارسال توسط حسین باقری
آخرین مطالب
تبلیغات
امکانات جانبی
لینک باکس
کد لینک باکس را در قالب وبلاگ خود قرار دهید و لینک خود را ارسال کنید سپس در بخش نظرات به من خبر دهید تا لینک شما را در لینک باکس قرار دهم لینک های جدید در بالای لینک باکس قرار میگیرد در ضمن کد لینک باکس در چندین وبلاگ قرار گرفته و بازدید کنندگان زیادی را به سمت وبلاگ شما سرازیر میکند
تبلیغات
صفحات جانبی
آرشیو
تبلیغات
لوگوی دوستان
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
روی بنر کلیک کنید تا شما را به سایت وارد کند سپس وارد بخش ثبت نام شوید در این جا ممکن است یک مشکل داشته باشید و ان شماره حساب است شما یک شماره اشتباه وارد میکنید تا ثبت نام تان کامل شود بعد کار خود را با شرکت شروع کرده و اقدام به تبلیغ در وبلاگ خود میکنید با کلیک بر روی بنر ها و تبلیغات متنی(مثل تبلیغات من) شما درامد خوبی بدست می اورید زمانی که درامد شما به حد نصاب رسید یک کارت بانکی سپهر صادرات یا سیبا بانک ملی باز میکنید درامد شما به این حساب ریخته میشود پیوست من بیشتر از یک ساله که با این سیستم کار کردم و از کارش راضیم پیشنهاد میکنم سریعتر عضو شوید و تبلیغات در وبلاگتان را شروع کنید حد اقل این ماجرا این است که ثبت نام رایگانی دارد و اگر نخواستید میتوانید تبلیغات را از وبلاگتان بردارید پس در عمل ضرر نکرده اید
پیوند های روزانه