تبلیغات
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم - احتمال بركناری هیلاری كلینتون قوت گرفت
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 26 فروردین 1389
حتمال بركناری هیلاری كلینتون از منصب وزارت خارجه آمریكا قوت گرفت.
پس از ماه ها بحث و جدل درباره اینكه آیا كلینتون «می ماند یا می رود»، بالاخره با مطرح شدن نام كلینتون برای تصدی پست «ریاست دادگاه عالی آمریكا»، احتمال خداحافظی هیلاری با كارمندان ساختمان «هری ترومن» قوت گرفت.
مدت ها پیش برخی رسانه های آمریكایی وقتی از ضعف «سوزان رایس» در سازمان ملل متحد سخن می گفتند، بلافاصله اضافه می كردند كه رایس از این پست خود ناراضی است، كلینتون رفتنی است و رایس می خواهد بر كرسی وزارت خارجه آمریكا تكیه زند.
گمانه زنی ها ادامه داشت تا اینكه روز دوشنبه هفته جاری وقتی خبر آمد كه «جان پل استیونز» رئیس دادگاه عالی آمریكا در حال بازنشستگی است، سناتور «اورین هاچ» نام كلینتون را برای جایگزینی استیونز بر زبان ها انداخت.
اگر چه «رابرت گیبس» سخنگوی كاخ سفید همان روز پشت تریبون رفت و شایعات را به كلی تكذیب كرد، اما به نظر می رسد مطرح شدن نام كلینتون برای یك پست دیگر بیشتر با هدف فضاسازی برای كنار گذاشتن او از وزارت خارجه صورت گرفته است. ضمن اینكه كاندیداهای قدرتمندتری برای احراز پست ریاست دادگاه عالی غیراز كلینتون مطرح بوده و هستند.
هیلاری كلینتون، همسر بیل كلینتون رئیس جمهور اسبق آمریكا در سال 2008 رقیب اوباما در انتخابات درون حزبی دموكرات ها بود كه از او شكست خود و كنار كشید، اما اوباما پس از انتخاب شدن به ریاست جمهوری او را به عنوان وزیر خارجه كابینه خود معرفی كرد. در طول حدود 16 ماهی كه از ریاست جمهوری اوباما می گذرد، رسانه های آمریكایی همواره از اختلافات عدیده بین این دو سخن رانده اند.
منبع روز نامه کیهانطبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: هیلاری كلینتون، رابرت گیبس، ریاست دادگاه عالی آمریكا،
ارسال توسط حسین باقری
آخرین مطالب
تبلیغات
امکانات جانبی
لینک باکس
کد لینک باکس را در قالب وبلاگ خود قرار دهید و لینک خود را ارسال کنید سپس در بخش نظرات به من خبر دهید تا لینک شما را در لینک باکس قرار دهم لینک های جدید در بالای لینک باکس قرار میگیرد در ضمن کد لینک باکس در چندین وبلاگ قرار گرفته و بازدید کنندگان زیادی را به سمت وبلاگ شما سرازیر میکند
تبلیغات
صفحات جانبی
آرشیو
تبلیغات
لوگوی دوستان
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
روی بنر کلیک کنید تا شما را به سایت وارد کند سپس وارد بخش ثبت نام شوید در این جا ممکن است یک مشکل داشته باشید و ان شماره حساب است شما یک شماره اشتباه وارد میکنید تا ثبت نام تان کامل شود بعد کار خود را با شرکت شروع کرده و اقدام به تبلیغ در وبلاگ خود میکنید با کلیک بر روی بنر ها و تبلیغات متنی(مثل تبلیغات من) شما درامد خوبی بدست می اورید زمانی که درامد شما به حد نصاب رسید یک کارت بانکی سپهر صادرات یا سیبا بانک ملی باز میکنید درامد شما به این حساب ریخته میشود پیوست من بیشتر از یک ساله که با این سیستم کار کردم و از کارش راضیم پیشنهاد میکنم سریعتر عضو شوید و تبلیغات در وبلاگتان را شروع کنید حد اقل این ماجرا این است که ثبت نام رایگانی دارد و اگر نخواستید میتوانید تبلیغات را از وبلاگتان بردارید پس در عمل ضرر نکرده اید
پیوند های روزانه