تبلیغات
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم - نحوه ی شهادت علی السویطی
خبر**مذهبی**دانلود مذهبی،مهدویت،معرفی شهدا،سیاسی،علمی،مذهبی،اخبار،رهبر عزیز،محرم

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389
نظامیان رژیم صهیونیستی منزل السویطی را در روستای «بیت عوا» واقع در غرب الخلیل در كرانه باختری به محاصره در آورده و هدف تیراندازی قرار دادند كه این عضو حماس به شهادت رسید.
شاهدان عینی از به نمایش گذاشتن صحنه دیگری از سبوعیت و ددمنشی رژیم اشغالگر خبر دادند.
به گزارش شاهدان عینی، ارتش رژیم صهیونیستی منزل السویطی را محاصره كردند و زمانی كه وی تسلیم آنان شد وی هدف اصابت گلوله های مختلف قرار گرفت و منزل وی را منفجر كردند و سپس اقدام به تخریب كامل منزل السویطی با بولدوزر كردند.
نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی سپس پیكر این شهید فلسطینی را با طناب از زیر آوار بیرون كشیدند و به پیكر بی جان او شلیك كردند به نحوی كه جمجمه این شهید تكه تكه و چشمان او را از حدقه درآوردند.
نظامیان صهیونیست همچنین چهار تن از اعضای خانواده شهید السویطی را ربودند و به نقطه نامعلومی انتقال دادند.
جوانان فلسطینی به محض مشاهده قساوت سربازان اسرائیلی با آنان درگیر شدند كه نظامیان صهیونیست با پرتاب گلوله و گاز اشك آور جوانان فلسطینی را متفرق كردند.
پیكر این شهید فلسطینی پس از خالی شدن منطقه از سربازان صهیونیستی روی دوش مردم تشییع شد.
علی السویطی 45 ساله از فرماندهان ارشد حماس بود كه مدت پنج سال تحت تعقیب موساد و شاباك قرار داشت و سپس با خیانت نیروهای امنیتی تشكیلات خودگردان شناسایی و به شهادت رسید.
شهادت علی السویطی در روز دوشنبه موجی از خشم و نفرت را در میان شهروندان فلسطینی ساكن شهر اشغالی الخلیل به وجود آورد به نحوی كه روز گذشته جوانان الخلیل با پرتاب سنگ به سوی خودرو یك وزیر دولت صهیونیستی وی را مجبور به فرار از این منطقه كردند.
این حمله در واكنش به ترور شهید السویطی صورت گرفت و جوانان فلسطینی هشدار دادند كه انتقام خون این شهید را خواهند گرفت.طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: علی السویطی، صهیونیستی، الخلیل، ترور، كرانه باختری، ارتش رژیم صهیونیستی،
ارسال توسط حسین باقری
آخرین مطالب
تبلیغات
امکانات جانبی
لینک باکس
کد لینک باکس را در قالب وبلاگ خود قرار دهید و لینک خود را ارسال کنید سپس در بخش نظرات به من خبر دهید تا لینک شما را در لینک باکس قرار دهم لینک های جدید در بالای لینک باکس قرار میگیرد در ضمن کد لینک باکس در چندین وبلاگ قرار گرفته و بازدید کنندگان زیادی را به سمت وبلاگ شما سرازیر میکند
تبلیغات
صفحات جانبی
آرشیو
تبلیغات
لوگوی دوستان
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
روی بنر کلیک کنید تا شما را به سایت وارد کند سپس وارد بخش ثبت نام شوید در این جا ممکن است یک مشکل داشته باشید و ان شماره حساب است شما یک شماره اشتباه وارد میکنید تا ثبت نام تان کامل شود بعد کار خود را با شرکت شروع کرده و اقدام به تبلیغ در وبلاگ خود میکنید با کلیک بر روی بنر ها و تبلیغات متنی(مثل تبلیغات من) شما درامد خوبی بدست می اورید زمانی که درامد شما به حد نصاب رسید یک کارت بانکی سپهر صادرات یا سیبا بانک ملی باز میکنید درامد شما به این حساب ریخته میشود پیوست من بیشتر از یک ساله که با این سیستم کار کردم و از کارش راضیم پیشنهاد میکنم سریعتر عضو شوید و تبلیغات در وبلاگتان را شروع کنید حد اقل این ماجرا این است که ثبت نام رایگانی دارد و اگر نخواستید میتوانید تبلیغات را از وبلاگتان بردارید پس در عمل ضرر نکرده اید
پیوند های روزانه